Prosím kopíruj s mojí ikčou!

Reklamy jedině Sem!!!!
Chceš spřátelit blog? Tak Tady!!!!
Chceš si něco objednat? Tak Tady!!!!

Deník

Novinky 2010

16. ledna 2010 v 13:12 | KikinQua
Mám tady pro vás pár novinek z www.muj-pes.cz

Výživa štěněte

Výživa štěněte : Obrázek k článku retrívr a jiná velká plemena Kvalitní krmení je naprostým základem správného růstu a vývinu psa. Nemůžeme krmit psa nekvalitní potravou a očekávat, že z něho vyroste krásný, zdravý a silný jedinec. Názory na to, co je kvalitní potrava, se různí a procházejí názorovým vývojem. Výzkumy na zahraničních univerzitách a ve výzkumných centrech velkých a seriózních firem zaměře...

VELŠKORGI

VELŠKORGI : Obrázek k článku ušatý pes s velkým srdcem Obě plemena velškorgi patří do skupiny ovčáckých a pasteveckých psů. Přestože mají krátké končetiny, jsou to velmi pohybliví a čilí psi, kteří působí robustním dojmem. Velškorgi jsou obecně přátelští, sebevědomí, nebojácní a hraví, mohou být i trochu tvrdohlaví. I přes svůj stálý "úsměv ve tváři"jsou to dobří hlídači. Histor...

Hračky pro psy

Hračky pro psy : Obrázek k článku Psi patří mezi velmi hravá zvířata a dostatek fyzických a psychických podnětů je pro jejich celkovou pohodu nezbytný. Ať už máme doma malé štěně nebo psího seniora, jistě má svou oblíbenou hračku, na kterou nedá dopustit. Stejně tak jako lidé i psi se však liší ve svých preferencích. Co jednoho potěší a zabaví na celé hodiny, druhého nechává c...

Pes v bytě

Pes v bytě : Obrázek k článku aneb raději v bytě než na řetězu u boudy I v současné době v široké veřejnosti převážně "nepejskařů" převládá názor, že pes do bytu nepatří. A když už si psa do bytu pořizovat, tak jedině nějaké malé plemeno. Názory typu "Velký pes do bytu nepatří, vždyť to hraničí s týráním zvířat!" nebo "Pes v paneláku je prostě chudák!" j...

Super odkazíky

16. ledna 2010 v 13:08 | KikinQua
Kynologický Klub Ratiboř
Časopis Můj pes
Hafíci

Ahojky a promiňte!!!!xD

29. prosince 2009 v 16:02 | KikinQua
Ahojky a mocinky mi promiňte když sem tu několik měsíců nebyla.Ale mám spoustu jiných blogů,takže na některých vůbec nestíhám.
Takže teď přidám i pár článků a taky se dočkáte nového designu. xD

Profil na Hafici.cz

20. října 2009 v 18:35 | KikinQua

Bude nový design

18. října 2009 v 17:41 | KikinQua
Info tady dám až přijdu domů od sestřenky:)
Ale každopádně bude s pejskama.S jakýma no to ještě nevím.Nechte se překvapit.

Nová klikačka

18. října 2009 v 10:19 | KikinQua
Takže ahojky,dneska jsem si udělala novou klikačku,doufám že se vám bude líbit.Taky jsem udělala jeden design s Bíglem.:) Pak zase udělám nějakej ten design.Ten další design bude s nějakým pejskem:)

Páni...

17. října 2009 v 21:02 | KikinQua
...tolik designů jsem nenastavovala asi nikdy za jeden den.Všichni co jsi nějaký objednali jsou super!!!!!Moc moc jim díky.Zatím se mějte.Jdu se dívat na Simpsonovi.Zítra sem dám něco z výcviku:).Tak doubrou noc a hezké sny.A taky byla docela dobrá návštěvnost.Od té ostatní co mám jindy:)

Co teď dělám?

17. října 2009 v 19:21 | Princess KikinQua
Teď dělám designy,takže bych byla ráda kdyby si někdo nějaký objednal:)
Udělali byste mi tím velikou radost.
Tak kdyžtak klikněte tady na tu klikačku a něco si objednejte:)

Nový blog-Photo blog

28. září 2009 v 17:21 | KikinQua
Tento blog bude spojen s tímto mím blogem.Budou tam fotky.Jeho adresa bude www.photo-kristaasofka.blog.cz za chvíli bude aktivován.Ale zatím tam nic nebude.Pak tam něco přidám.

Něco za dnešek

18. září 2009 v 16:25 | KikinQua
Sofince jsem koupila nové vodítko takže ho sem dám a taky víc věcí.Ale hlavně to vodítko.Ale dám to sem až později.Pak tu bude ta bleskovka.

Po dlouhé době...

18. září 2009 v 15:56 | KikinQua
Ahojky,tak jsem tu po dlouhé době,což je super že sem tu znovu.A omlouvám se mím SB,že jsem tu nebyla.A díky za všechny komentáře co jste mi napsali.Jsem moc ráda.Budu se snažit to tu co nejvíc změnit a bude,možná i nový design.To ještě uvidím.Pak sem dám nějaké nové videa.A na dakší blog taky.Se všichni mějte a pište komentáře.Zatim papa.A pište.Potom tu bude i bleskovka. :)

Velký úklid

29. srpna 2009 v 12:03 | KikinQua
Co to znamená velký úklid?No to je vlastně něco jako pořádný jarní úklid.Ale na konci léta.Takže musím pomáhat.Takže tu teďka nebudu,ale jenom dneska.Takže pp,moji milí.A kdybych tu pár dní nebyla tak si mě prosím nemažte.Snad dneska ještě něco přidám,možná že další design...Tak se mějte a papíček.Pozdravujte ode mě všechny vaše mazlíčky:)

Dnes-vypadá to bledě.

29. srpna 2009 v 7:51 | KikinQua

Dneska vypadá,že bude pršet a pokud ne tak to bude ještě lepší.Minulý týden se Sofinka konečně pořádně naučila aport,to je dost.
Jsem na ni moc moc pyšná.
Včera se zase prala s Mienkou.Znáte to pes a kočka to nejde dohromady(jen v některých případech.)Takže tak no.Dneska konečně přidám videa a pár fotek.

O mě a Sofince

28. srpna 2009 v 19:11 | KikinQua

//Já//
Mě je 13 let.Jmenuju se Kristýna.Mám moc ráda psi
a kočky.Moje nejoblíbenější psí rasa je Pražský Krysařík(Moje Sofinka,viz.Obrázek.)Moje nejoblíbenější kočičí rasa je Perská Kočka(Moje Mienka,Amélie.)

//Sofinka//
Sofince budou 25.Března 2010 2 roky.Je velice hravá,umí na povel skoro vše co ji řeknete.Moc ráda hraje fotbal.Je v něm hrozně moc dobrá.(Video přidám co nejdříve.)
 
 

Reklama